Instruktør Badminton
Monika Frick
Beskrivelse
26362671
Kontaktperson for Badminton Voksne
 
Monika Frick
Moderupvej 6, Moderup
Tlf: 64 84 28 84 / 26 36 26 71
 
Se hele beskrivelsen
Instruktør Folkedans
Anne-Grete Hansen
Beskrivelse
Udvalgsformand - Folkedans
 
Tlf: 64891477 / 60891477
Mail: agh.spejder@gmail.com
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Instruktør Gymnastik
Andrea Degnbol
Beskrivelse
Andrea Degnbol
 
Instruktør og Hjælpetræner  
Se hele beskrivelsen
Benjamin Augustinus Larsen
Beskrivelse
Benjamin Larsen
 
Instruktør og Hjælpetræner 
Se hele beskrivelsen
Esben Eg andersen
Beskrivelse

Esben Eg Andersen

Tøvlidtvej 69

Tlf. 27466735
 
Se hele beskrivelsen
Katrine Billund Kjeldsen
Beskrivelse
Katrine Billund Kjeldsen
 
Tlf.: 2617 3164
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Liva Bolander
Beskrivelse
22581517
Liva Bolander
Se hele beskrivelsen
Maibritt Thomsen
Beskrivelse
 Maibritt Thomsen
Svenstrupvej 25, Særslev
Tlf: 66155373 / 28602022
Se hele beskrivelsen
Maria Petersen
Beskrivelse
Maria Petersen
Tlf: 29270092
Mail: mnellemann@yahoo.dk
 
Udvalg - Gymnastik
 
 
Se hele beskrivelsen
Britta Degnbol
Beskrivelse
Britta Hald Degnbol
Møllevej 40
Tlf. 64841205 / 50508801
Mail: britta.degnbol@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Birgit Ussing
Beskrivelse
Birgit Ussing
Carl Lundsvej 2b, Odense   
Tlf: 28607669
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lise Larsen
Beskrivelse
Lise Larsen
Rs. Nielsensvej 26, Særslev
Tlf: 64 84 14 13 / 26 63 43 13
Mail: lio.larsen@youmail.dk
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Instruktør Judo
Martin Christensen
Beskrivelse

Martin Christensen


Se hele beskrivelsen
Daniel Littau-Jensen
Beskrivelse
Instruktør Judo
 
Daniel Littau-Jensen
Møllevej 9, Maderup
Tlf: 42783233
Mail: danieljensen03@hotmail.com 
Se hele beskrivelsen
Hans Frahm Vilhelmse Carlsen
Beskrivelse
Hans Frahm Vilhelmsen Carlsen
Maderupvej 60
Tlf: 64841428 / 22127630
 
 
Se hele beskrivelsen
Holger-Henning Frahm Carlsen
Beskrivelse
20823808
Instruktør 
Holger-Henning Frahm Carlsen
Maderupvej 60
Tlf: 64841428 / 20823808
 
Se hele beskrivelsen
Hjælpetræner Gymnastik
Benjamin Augustinus Larsen
Beskrivelse
Benjamin Larsen
 
Instruktør og Hjælpetræner 
Se hele beskrivelsen
Camilla Rude (Mille)
Beskrivelse
Camilla (Mille) Rude
Se hele beskrivelsen
Cecilie marie Steenvinkel Christensen
Beskrivelse
Cecilie Marie Steenvinkel Christensen
Se hele beskrivelsen
Esben Eg andersen
Beskrivelse

Esben Eg Andersen

Tøvlidtvej 69

Tlf. 27466735
 
Se hele beskrivelsen
Frederikke Andersson
Beskrivelse
Frederikke Andersson   
Se hele beskrivelsen
Frederikke Flyman
Beskrivelse
Frederikke Flyman
Se hele beskrivelsen
Jens Nielsen
Beskrivelse
Jens Nielsen
Se hele beskrivelsen
Jessica Spangenberg
Beskrivelse
23953710
Jessica Spangenberg
Se hele beskrivelsen
Kristian Friis Møller
Beskrivelse
Kristian Friis Møller
Se hele beskrivelsen
Liva Bolander
Beskrivelse
22581517
Liva Bolander
Se hele beskrivelsen
Mikkel Friis Møller
Beskrivelse
Mikkel Friis Møller
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nan Zebitz
Beskrivelse
Nan Zebitz   
Se hele beskrivelsen
Rikke Nielsen
Beskrivelse
Rikke Nielsen
Se hele beskrivelsen
Simon Frick Andersen
Beskrivelse
26362671
Simon Frick   
Se hele beskrivelsen
Sissel Breckling
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Musik Folkedans
Annette Knudsen
Beskrivelse
Musik - Folkedans
 
Annette Knudsen
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Udvalgsmedlem - Gymnastik
Dorthe Aagaard Magezi
Beskrivelse

 Forældre/barn

Dorthe Magezi

Østergade 24, Særslev

Tlf.: 2685 1932
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Gitte Rude Hommelgaard
Beskrivelse
Gitte Rude Hommelgaard
Rasmus Nielsensvej 15
Særslev
Tlf:  29251783
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lene Augustinus Larsen
Beskrivelse
25348147

Lene Augustinus Larsen

Lille Jullerupvej 62

Jullerup
Tlf.: 64842040 / 25348147
Mail: lau@iai.dk 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Maibritt Thomsen
Beskrivelse
 Maibritt Thomsen
Svenstrupvej 25, Særslev
Tlf: 66155373 / 28602022
Se hele beskrivelsen
Maria Petersen
Beskrivelse
Maria Petersen
Tlf: 29270092
Mail: mnellemann@yahoo.dk
 
Udvalg - Gymnastik
 
 
Se hele beskrivelsen
Udvalgsmedlem - Badminton
Monika Frick
Beskrivelse
26362671
Kontaktperson for Badminton Voksne
 
Monika Frick
Moderupvej 6, Moderup
Tlf: 64 84 28 84 / 26 36 26 71
 
Se hele beskrivelsen
Udvalgsmedlem - Folkedans
Bente Bisgaard Thomsen
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Anne-Grete Hansen
Beskrivelse
Udvalgsformand - Folkedans
 
Tlf: 64891477 / 60891477
Mail: agh.spejder@gmail.com
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Bent Toftelund Jensen
Beskrivelse
Bent Toftelund Jensen
Stavadgyden 213
Odense
Tlf.: 65978356 / 20463046
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Inger Ploug
Beskrivelse
Inger Ploug
Sundruse 2
Søndersø
Tlf.: 2947 8885
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jytte Jochumsen
Beskrivelse
Jytte Jochumsen
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Udvalgsmedlem - Krolf
Inge Irene Nielsen
Beskrivelse
26247601
Udvalgsformand - Krolf 
 
Inge Irene Nielsen

Rasmus Nielsensvej 31, Særslev

Tlf.: 64841601
 
Mail.: bon2@youmail.dk
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Inge Lise Christensen
Beskrivelse
 Inge Lise Christensen

Rasmus Nielsensvej 32

Særslev
 
Tlf: 51705081
Se hele beskrivelsen
Udvalgsmedlem - Judo
Holger-Henning Frahm Carlsen
Beskrivelse
20823808
Instruktør 
Holger-Henning Frahm Carlsen
Maderupvej 60
Tlf: 64841428 / 20823808
 
Se hele beskrivelsen